eBook ZDARMA

3 RITUÁLY LÁSKYPLNÉHO VZŤAHU

 

.

Získajte eBook ZDARMA

3 RITUÁLY LÁSKYPLNÉHO VZŤAHU

eBook ZDARMA 3 RITUÁLY LÁSKYPLNÉHO VZŤAHU

Je určený každému, kto chce zlepšiť svoj partnerský vzťah. Pre celkový úspech výsledku je dôležité naozaj úprimné a vnútorné rozhodnutie, že chcem svoj partnerský vzťah vylepšiť. A to i v tom prípade, že môj partner nie je ochotný spolupracovať.

Pokiaľ chceme robiť akékoľvek zmeny, či už ide o život, partnerský vzťah, potrebujeme začať od seba, bez ohľadu na to, či sa k nám niekto pridá a bude nám v zmene pomáhať.

Tieto rituály pomáhajú obnoviť spojenie medzi partnermi. 

 

Čaká Vás 30 stránok, na ktorých sa s Vami podelím o postrehy zo svojej poradenskej praxe.

  • Ukážem vám ako môžete zlepšiť Váš partnerský vzťah a získať kľúč od partnerovho srdca.
  • Zistíte ako si môžete svojho partnera/partnerku privábiť domov :-)
  • Spoznáte dôležité maličkosti, ktoré zlepšia Váš vzťah k lepšiemu.
  • Naučíte sa, čo je to "Barometer spokojnosti"

Čo o eBooku hovoria

Krásné, skvělé a velice přínosné :-)))). Stáhla jsem, přečetla jedním dechem a moc krásně napsalé. Myslím si, že dlouhodobější vztahy by to měli dostat jako povinnou četbu:-). Jelikož s manželem nejsme tak dlouho spolu, jsme cca kolem 7let, ale i tak jsem ráda, že tyto rituály děláme a jde vidět, že pro vztah jsou skvělé:-). Moc gratuluji a kdo ještě nestáhl a hlavně nepřečetl, tak do toho:-)))). Věřím, že maličkosti dělají postupně velké věci a ve vztahu rozhodně. Ono, když člověk udělá třeba pro partnera jedno nádherné odpoledne a pak dlouho nic a denodenně mu nedává ani trošku pozornosti, tak to jeden velký zážitek nespraví. A jelikož asi všichni chceme dlouhodobě krásné a vyvážené vztahy je třeba začít od maličkostí. Výhodou je, že je to tak jednoduché a tak nenáročné, ale přitom tak přínosné:-)))).

Eliška Macurová autorka projektu FINANCE S ÚSMĚVEM www.financesusmevem.cz

E-book sa veľmi ľahko číta, je napísaný príjemnou a zrozumiteľnou formou. Všetko, o čom píšeš dáva zmysel. Sú to veci, ktoré som vedela, ale je veľmi dobré si ich pripomínať (pekne si ich odôvodnila) a naozaj si ma naštartovala znovu zaviesť tvoje rady do praxe...podľa mňa vydarený e-book a tvoje osobné fotky sú veľkým plusom :-) ste sympatický párik. Tvoj osobný príbeh o vzťahu na začiatku ma veľmi zaujal. Myslím si, že pre mnohých to môže byť povzbudením, že sa dá oživiť upadajúci vzťah.

Michaela Pisoňová Koučka štýlu, www.pimi.sk

Mila Zdenka, dakujem ti za tvoj e-book, dostal sa mi do ruk prave v hodine dvanastej, ked som si myslela, ze uz to s mojim priatelom dalej asi nepojde. Musim povedat. ze som bola prekvapena tym, co som citala. Ved to vsetko som robila....predtym. V poslednej dobe uz nie....nebol cas, zaujem, jednoducho som rezignovala a nemala som uz chut....az kym si mi to ty nepripomenula. Vtedy som si uvedomila, ake je 'vitanie' a 'odprevadzanie' dolezite, a ze na tom fakt nieco bude. Akoby zazracne sa nas vztah po par dnoch zacal opat zlepsovat a teraz som opat stastna. Veru, takyto refresh sa obcas zide, aby clovek 'nezaspal' vo vztahu :)

čitateľka Silvia

Zdeňka Némethová

Som psychologička a trénerka vzťahov. Pomáham párom rozvíjať vzťahy s láskou a nachádzať spokojnosť vo vzťahoch natrvalo a s rešpektom našich odlišností.


Šetrím klientom čas a energiu investovanú do pokusov a omylov, aby nestrácali svoju nádej a pozitívne vyhliadky prv, než sa priblížia k svojim cieľom.

eBook ZDARMA

3 RITUÁLY LÁSKYPLNÉHO VZŤAHU