Môj príbeh

"Som expertka na partnerské vzťahy a pomáham klientom rozvíjať spokojnosť vo vzťahoch s láskou a natrvalo, s rešpektom našich odlišností."

Zdenka Némethová

Som psychologička a trénerka vzťahov. Pomáham druhým rozvíjať ich vzťahy a nachádzať spokojnosť a naplnenie v živote.

Šetrím klientom čas a energiu investovanú do pokusov a omylov, aby nestrácali svoju nádej a pozitívne vyhliadky prv, než sa priblížia k svojim cieľom.

Láska ako životný štýl

Dnes môžem povedať, že mám napĺňajúci partnerský vzťah a mám prácu, ktorá bola pre mňa nesplniteľným snom.

Mám pri sebe partnera, ktorý je mojím najlepším priateľom, manželom a aj kolegom.

Nie je to tak dávno, keď som si uvedomila, že nebyť nášho pekného vzťahu, skoro nič z toho, čo ma v živote teší by som nemala.

Teší ma, keď sa s manželom neplánovane stretneme na ulici alebo v mhd, kývame na seba s úsmevom na tvári akoby sme sa dlho nevideli.

Teší ma, že objatia a slová „ľúbim ťa, prepáč a ďakujem“ sú na dennom programe. V chvíľach, keď je jednému zle, druhý mu je oporou. Navzájom sme si tabletkou na bolesť.

Teší ma, že sme sa naučili dávať jeden druhému to, čo potrebujeme. Naučili sme sa fungovať spolu nonstop a aj v odlúčení, podstatná je kvalita času, ktorý spolu trávime. A to je hlavne dôležité v podnikaní. Naučili sme sa starať o vzťah tak, aby pracovná vyťaženosť a naše odlišnosti neboli prekážkou.

Môžem povedať, že mám niečo, čo by som za žiadne peniaze sveta nevymenila.

 

Nebolo to tak vždy.K tomuto výsledku sme sa dopracovali.

Boli chvíle, kedy som s úzkosťami a trápením sedela v kúpeľni a tíško plakala. Bolo to jediné miesto v jednoizbovom byte, kam som sa uprostred noci mohla uchýliť a nerušiť svojim vzlykaním.

Boli chvíle, kedy mi manžel namiesto objatia odvrkol, „daj mi pokoj“ alebo „nechaj ma spať“. Boli chvíle kedy som sa vracala z práce a manžel už odchádzal preč do ulíc za kamarátmi a vracal sa neskoro v noci domov dúfajúc, že už spím.

Boli chvíle, kedy som sa cítila byť opustená a na všetko sama. Kde som musela byť tá silná, lebo som si nemohla dovoliť opak.

Boli chvíle, kedy som sa cítila byť na poslednom mieste. Závidela som manželovým kamarátom, žiarlila som na jeho prácu, milovala som ho a zároveň som sa na neho hnevala. Nakoniec som sa vzdala sama seba a uviazla v začarovanom kruhu.

 

Dôležité rozhodnutie

Až raz sa nám do rúk dostala audio nahrávka o partnerských vzťahoch s výstižným názvom „Keby si ma mal rád, tak by si presne vedel, čo máš robiť!“ a my sme si obaja uvedomili, čo všetko nie je v našom vzťahu v poriadku a treba to zmeniť.

Bolo to v roku 2000 a urobila som dôležité rozhodnutie prevziať zodpovednosť za svoj podiel na budovaní vzťahu.

To, čo nasledovalo, nebolo jednoduché. Učila som sa vedome odlišovať to, čo je prospešné pre vzťah od toho, čo som prebrala za svoje v podobe presvedčení a predsudkov zo svojho okolia i v podobe dobre mienených rád.

 

Vykročila som z komfortnej zóny. Táto škola života mi dala veľmi veľa a zmenila môj život.

Pomohla mi vybudovať partnerský vzťah a zároveň ma priviedla k vášni, ktorá sa stala mojou profesiou – pomáhať ľuďom rozvíjať a starať sa o svoje vzťahy.

 

Odhalenie tajomstva

Vyštudovala som psychológiu, prečítala množstvo literatúry o vzťahoch, navštevovala rôzne semináre a workshopy zamerané na osobnostný rozvoj a prešla vlastnou zmenou.

Hľadala som odpovede na rôzne otázky a dnes je výsledkom toho tento eBook, v ktorom sa chcem s vami podeliť o 3 maličkosti, ktoré zmenia váš vzťah k lepšiemu.

 

Tento eBook vám dávam ako darček – zdarma.

Dozviete sa ako aplikovaním 3 maličkostí môže zmeniť váš vzťah významným spôsobom.

Budem rada, keď mi napíšete ako sa vám darilo s ich uplatňovaním a po akom čase ste pozorovali zmenu.

 

Získajte eBook

3 Rituály láskyplného vzťahu

Pošlite mi eBook ZDARMA
Zdenka Némethová
Pošlite mi eBook ZDARMA

 

 

facebook-560x292-dokonaly-vztah-manzelska-poradna

Dokonalý vzťah – existuje?

Dokážeme byť pragmatickí v pracovnej oblasti, s nadhľadom pristupujeme ku konfliktom na pracovisku, či mimo neho, ale keď sa…

Celý článok
facebook-560x292-sex

Sex na jednu noc

Niekedy je výsledkom štyroch pohárov vína a nezáväzného piatkového koketovania v hlučnom bare, inokedy sa stáva zúfalou snahou…

Celý článok
blog-ako-prezist-dovolenku-s-laskou-260x260

Osloboďte sa od minulosti a žite svoj láskyplný vzťah

Dnes si zas a znovu uvedomujem ako je pre naše vzťahy dôležité byť vysporiadaný so svojou minulosťou. Niekedy…

Celý článok